ANKARA HAVA DURUMU

Danışmanlık Hizmetleri

- +

Yönetim Danışmanlığı

Bu hizmetin amacı, S.S. Denizli Bölgesi HAY-KOOP Birliğine ortak kooperatiflerde kurumsal yönetim ilkelerine uygun başarılı bir yönetim sistemi geliştirmede yol göstermek, yardımcı olmaktır. 

Daha Fazla Bilgi ve Başvuru…

 

 

 

Hukuk Danışmanlığı

Bu hizmetin amacı, S.S. Denizli Bölgesi HAY-KOOP Birliğine ortak olan kooperatiflerin hukuksal sorunlarının çözümüne yardımcı olmak, onlara yol göstermektir.

Daha Fazla Bilgi ve Başvuru…

 

 

 

 

Süt Pazarlama Yönetimi Danışmanlığı

Bu danışmanlık hizmetinin amacı, S. S. HAY-KOOP Denizli Birliğinin ortak kooperatiflere süt pazarlama konusunda yol göstermesi ve yardımcı olmasıdır.

Daha Fazla Bilgi ve Başvuru…

 

 

 

Kamu Destekleme Danışmanlığı

Bu hizmetin amacı, S.S. Denizli Bölgesi HAY-KOOP Birliğine ortak olan kooperatiflerin ortaklarının süt üretimine verilen kamu desteklerinden firesiz biçimde faydalanmalarını sağlamaktır.

Daha Fazla Bilgi ve Başvuru…

 

 

 

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Bu danışmanlık hizmetinin amacı, S.S. Denizli Bölgesi HAY-KOOP Birliğine ortak kooperatiflerde insan kaynaklarını planlama, uygulama ve geliştirmede yol göstermek ve onlara yardımcı olmaktır.

Daha Fazla Bilgi ve Başvuru…

 

 

 Proje Danışmanlığı

Bu danışmanlık hizmetinin amacı, S.S. Denizli Bölgesi HAY-KOOP Birliğine ortak kooperatiflerde Proje fikri geliştirme, Proje planlama, uygulama konularında yol göstermek ve onlara çeşitli kaynak ve ajansların yayınladığı Hibe, Teşvik ve Destek Programlarından en etkili şekilde faydalanmalarına yardımcı olmaktır.

Daha Fazla Bilgi ve Başvuru…

 

EnglishDeutschEspañolTürkçe