ANKARA HAVA DURUMU

Proje Danışmanlığı

- +

Proje Danışmanlığı

Bu danışmanlık hizmetinin amacı, S.S. Denizli Bölgesi HAY-KOOP Birliğine ortak kooperatiflerde Proje fikri geliştirme, Proje planlama, uygulama konularında yol göstermek ve onlara çeşitli kaynak ve ajansların yayınladığı Hibe,Teşvik ve Destek Programlarından en etkili şekilde faydalanmalarına yardımcı olmaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Kalkınma Bakanlığı ,Avrupa Birliği Hibe Fonları, TÜBİTAK Destekleri, T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C Ekonomi Bakanlığı Destekleri, T.C Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Destekleri, Kalkınma Ajansları, Dünya Bankası ,Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, KOSGEP vb, Kurum ve Kuruluşlar  Stratejik plan ve kalkınma planlarına göre her yıl yada belirli dönemlerde Hibe,Teşvik ve Destek Programları yayınlamaktadır.

Bu programlardan ortak kooperatiflerimizi etkin şekilde faydalandırmak, Kooperatif Yöneticisi ve Kooperatif ortaklarında proje fikirleri oluşturmak, danışmanlık hizmetimizin asıl amacıdır.Bu amaca ulaşmak içinde Yıl içerisinde ortak kooperatiflerimize uygun programları araştırarak, Kooperatif yöneticileri ve ortakları ile proje fikirleri geliştirerek Proje uygulama rehberine uygun çalışmaları yapıp başvuru sürecini tamamlamaktır.

HAY-KOOP Denizli Birliği, hizmet talep eden kooperatiflerle sözleşme yapmakta ve bu sözleşme hükümlerine uygun olarak onlara danışmanlık ve uygulama hizmeti vermektedir.

Danışmanlık sürecinin başlatılabilmesi için, bu hizmete ilgi duyan kooperatifin başvuruda bulunması gerekir. Başvuru için, aşağıdaki Hemen Başvur butonuna tıklayarak formun doldurulup  gönderilmesi yeterlidir. 

Başvuru, en geç bir hafta içinde değerlendirilir ve talep eden kooperatifle iletişime geçilir. Sorunun boyutlarını genel olarak ortaya koymak amaçlı bir “genel tanı” çalışması yapıldıktan sonra başvuran kooperatife sunulacak danışmanlığın kapsamı, takvimi, danışmanlık hizmeti sunacak uzmanların bilgisi ve danışmanlık bedeli ile ödeme şeklini içeren bir teklif sunulur. Bu teklifin kabul görmesi halinde, sözleşme imzalanır ve iş planı hazırlanarak uygulamaya başlanır.

 

EnglishDeutschEspañolTürkçe