Denizli HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0258 241 55 36

Stratejimiz

- +

Danışmanlık Stratejimiz

Birliğimiz ana sözleşmesi ve misyon tanımı gereği ortaklarına, ortaklarının sorunlarına çözüm arayışında yardımcı olmak üzere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Danışmanlık, bilgi ve fikir vermek üzere yapılan eylem ve sunulan hizmettir. Danışan ise bilgi ve düşünceye ihtiyacı olan ve bunu talep eden kişidir. Danışman, bilgi ve düşüncesi alınmak üzere kendisine soru yöneltilen, danışanın bilgi ve düşünce ihtiyacını karşılayan kişidir.

Yukarıdaki tanımlardan yola çıkıldığında birliğimizin ortakları olan kooperatifler danışan, bizim deneyimli ve eğitimli kadrolu veya sözleşmeli elemanlarımız ise danışman konumundadır.

Danışmanlık hizmetleri sunabilmemiz için buna ihtiyaç duyan kooperatiflerimizden bir talebin gelmesi gerekmektedir. İhtiyaç sahibi kooperatifimizin bu sayfamızda yer alan hizmet talep formunu doldurup sanal ortamda bize yollaması sürecin başlamasını sağlar. Bundan sonraki aşama ise en hızlı biçimde mevcut durumu incelemesi ve teşhis koyması için iki deneyimli danışmanımızın görevlendirilmesidir. Bu danışmanlarımızın vereceği rapor doğrultusunda bir iş programı ve teklif mektubu hazırlanarak kooperatifimize sunulur. Kabul görmesi halinde, sözleşme imzalanır ve program gereğince danışmanlık hizmeti başlatılır.

Hizmetlerimizde ortaklarımızın memnuniyeti esastır. Her ne olursa olsun, ortaklarımızı memnun edecek nitelikte hizmet sunmak ana hedefimizdir.

Bunun için danışmanlarımızı sürekli eğitime tabi tutmakta, kaliteli hizmet sunmaları için her türlü ön çalışmaları yapmaktayız.

Üzerinde durduğumuz önemli hususlardan birisi, danışmanlarımızın bölgemizi, bölgemiz koşullarını bilen uzmanlar arasından seçmemizdir.

Ayrıca, mümkün olabildiğince ve öncelikle kendi personelimizle hizmet vermeyi tercih ediyoruz. Kadromuz yetersiz kaldığında dışarıdan profesyonel danışmanları kullanıyoruz.

Danışmanlarımızın aşağıdaki niteliklere sahip olması için azami özeni gösteriyor ve çaba harcıyoruz:

– Güvenilir

– İletişime açık

– Pozitif

– Uzlaşmacı

– İstikrarlı

– Samimi

– Dürüst

– Yeniliklere açık

– Çözüm odaklı çalışan

– Çalışkan

– İkna yeteneği yüksek

Hizmet alan ortaklarımızın memnuniyetini ölçmek amacıyla her hizmetin sonunda veya yılsonunda mutlaka memnuniyet anketi yapılacak ve değerlendirilecektir. Ayrıca, bu sayfamızda yer alan memnuniyet, şikayet ve görüş anketleri de hizmetinize açıktır. Bizimle paylaştığınız her görüşünüz bizim için çok değerlidir.

TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibi olan birliğimiz, ortaklarına birinci kalite hizmet vermek gayretindedir.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

EnglishDeutschEspañolTürkçe