ANKARA HAVA DURUMU

Anasayfa

S.S. Denizli Bölgesi Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifleri Birliği

“İBB, ÜRETEN KOOPERATİFLER İLE BULUŞUYOR.”

- +
“İBB, ÜRETEN KOOPERATİFLER İLE BULUŞUYOR.”
İstanbul Büyükşehir Belediye’sinin organize ettiği “İBB, ÜRETEN KOOPERATİFLER İLE BULUŞUYOR”
Toplantısı için İstanbul’a davet edilen KÖY-KOOP Merkez Birliği’ni Genel Başkan Yardımcıları Denizli Birlik Başkanı Mehmet VAROL, Isparta Birlik Başkanı M.Barış AYDIN temsil etti.
Kadıköy Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İBB Tarım Gıda Dairesi Başkanı Ahmet ATALIK, İSYÖN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi ARPA, Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah AYSU , Köykoop Bayrampaşa Alım Müdürü Selçuk ŞAHİN ,Tarım Koop. Genel Başkanı Mehmet ÖZKURNAZ , Türkiye ve İstanbul’da Üretim yapan Kooperatiflerin Başkanlarının katıldığı toplantıda İBB ‘nin İstanbul’da kuracağı 36 Halk Marketler , Semt Pazarları ve buralara temin edilecek yaş meyve ,sebzenin yanısıra marka tescilli ,paketli Kooperatif ürünlerinin temin ve tedariki görüşüldü.
Toplandı da söz alıp konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet VAROL KÖY-KOOP Merkez Birliğine ortak Kooperatiflerin üretim potansiyelleri stoklanması gereken ürünler için varolan soğuk hava depoları,yaş meyve sebze depolarının kapasiteleri , diğer birlik ve kooperatiflere ait markalı ürünler olan peynir , kaşar, tereyağı, süt ve süt ürünleri, kuru meyve , kuru bakliyat , tıbbi aromatik bitkiler ,zeytin, zeytinyağı, bal ve bunun gibi ürünler hakkında bilgilendirme yaptı.
Olumlu bir hava içinde geçen toplantının ardından KÖY-KOOP Merkez Birliği’nin İSYÖN A.Ş. Aracılığı ile İstanbul Büyükşehir Belediye’sine İstanbul Bayrampaşa halindeki Merkez Birliğe ait 427 nolu Halden Türkiye’nin farklı illerinden gönderebileceği yaş meyve sebze , Halk Marketler için Kooperatif Markalı paketli diğer ürünlerin temin ve tedariki konusunda İSYÖN A.Ş. ve KÖY-KOOP Merkez Birliği arasında İyiniyet Sözleşmesi imzalandı.
EnglishDeutschEspañolTürkçe