Denizli HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0258 241 55 36

Anasayfa

S.S. Denizli Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği

Kooperatif Eğitimleri

- +

Pamukkale İlçesi Kurtluca Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Ortaklarına Kekik Üretimi ve Pazarlama Konusunda Prof.Dr. Salahattin Kumlu , Birlik Başkanımız Mehmet Varol , Önder Tavus ‘un katılımıyla eğitim verildi. Katılımlarından dolayı Kooperatif Başkanımız Mustafa Acat’a ve Kooperatif Ortaklarına Teşekkür eder Başarılar Dileriz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”29″ gal_title=”Kurtluca TKK Eğitim”]

Çal İlçesi Bayıralan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Ortaklarına Süt İneklerinin Besleme Teknikleri konusunda Prof.Dr. Salahattin Kumlu , Birlik Başkanımız Mehmet Varol , Halil Can ve Yasin Kızılyar’ın katılımıyla eğitim verildi.Yoğun ilgi için başta Kooperatif Başkanımız Şuayip Tekeli ve Kooperatif Ortaklarına Teşekkür eder Başarılar Dileriz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”30″ gal_title=”Bayıralan TKK Eğitim”]

Pamukkale İlçesi Belenardıç Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Ortaklarına Kekik Üretimi ve Pazarlama Konusunda Prof.Dr. Salahattin Kumlu , Mehmet Varol , Önder Tavus ve Yasin Kızılyar’ın katılımıyla eğitim verildi. Katılımlarından dolayı Kooperatif Başkanı Mehmet Sakızcı ve Kooperatif Ortaklarına Teşekkür eder Başarılar Dileriz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”33″ gal_title=”Belenardıç TKK Eğitim”]

Kale İlçesi Narlı Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Ortaklarına Kooperatifçiliğin Esasları Konusunda Prof.Dr. Salahattin Kumlu ,Birlik Başkanımız Mehmet Varol ,Birlik Başkan Yardımcımız Ahmet Ceray ,Narlı Kooperatif Başkanımız Sıtkı Yavuztürk ve Halil Can’ın katılımıyla eğitim verildi. Yoğun ilgi için başta Kooperatif Başkanı Sıtkı Yavuztürk ve Kooperatif Ortaklarına Teşekkür eder Başarılar Dileriz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”34″ gal_title=”Narlı TKK Eğitim”]

EnglishDeutschEspañolTürkçe