ANKARA HAVA DURUMU

Personel Politikamız

- +

Personel Kaynakları Politikamız ve Uygulamaları

“Personel Kaynakları politikamızın özü; çalışanlarımıza gelişme olanağı sağlamak , Bölge Birliğine ve Ortak Kooperatiflerimize daha faydalı hizmet verebilecek değerli bir personel konumuna getirmektir.

S. S. Denizli Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği Personel Kaynakları Politikası, çalışanlarının beceri ve performanslarıyla uyumlu olarak iş verimliliklerini yükseltmeyi, kendileri için belirlenen kariyer planlarının gerektirdiği eğitim imkanlarını sağlayarak üst görevlere hazırlanmalarını amaçlar. Bu politika çerçevesinde, çalışanlar Birliğin eylemlerinin vazgeçilmez unsurları olarak görülür ve kariyerlerini geliştirerek Bölge Birliği ile daha çok bütünleşirler.

Personel Kaynakları Stratejisi

Biz, başarımızın temelinde yatan en önemli faktörlerden birinin “insan” yaklaşımı olduğuna ve yetenekli insanlar olmadığı takdirde başarılı olunamayacağına inanmaktayız.

Bu yüzden Bölge Birliği çalışanlarının kendilerini Bölge Birliğinin başarısının bir parçası olarak görmeleri ve çalışanlarımızın Kooperatifçilik Kültürü’ne uyum sağlayacak yapıda olması bizler için önemlidir.

Bu nedenle, her pozisyon için, o pozisyonun gerektirdiği bilgi, yetenek ve tecrübe dışında Bölge Birliğinin adaylarda aradığı üç temel özellik vardır:

Öğrenmeye açık olmak, sürekli gelişim ve takım çalışmasına yatkın olmak.

EnglishDeutschEspañolTürkçe