ANKARA HAVA DURUMU

Anasayfa

S.S. Denizli Bölgesi Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifleri Birliği

S.S. Denizli Hay-Koop Olağan Genel Kurul Toplantısı

- +

Denizli Hay-Koop Birliği 13. Olağan Genel Kurul Toplantısını Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Ali DEĞİRMENCİ, Köy-Koop Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahmut Barış AYDIN, İl Müdür Yardımcımız Nejdet DEMİR, ​Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürümüz Sayın Erkan TÜRKELİ, Alman Kooperatifler Konfederasyonu Türkiye Temsilciliği ( DGRV ) Eğitim Koordinatörü Sayın Prof.Dr.Salahattin KUMLU, Köy-Koop Aksaray Birlik Başkanı, Kooperatif Başkanlarımız, Süt Sanayicileri ve Basınımızın Katılımı ile gerçekleştirildi.

2017 yılında başlattığımız ve bir sosyal sorumluluk projesi olan, Ortaklarımızın kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almalarını sağlamak amacı ile; Özel Vizyongöz Hastanesi, Özel Odak Hastanesi, Özel Beyazinci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Beyaz Kalem Akademi ile İndirimli Hizmet Protokollerini imzaladık.

İlgileri için Özel Vizyongöz Hastanesi Müdürü Sayın Bircan ÖNGÖR’e, Özel Odak Hastanesi Müdürü Sayın Bülent KOCAALAN’a, Özel Beyazinci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Müdürü Sayın Yusuf Emre AK’a, Beyaz Kalem Akademi Müdürü Sayın Necip KARANLIK’a teşekkür ederiz.

Ayrıca Genel Kurulumuza çiçek gönderen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman ZOLAN’a, Ticaret Borsası Başkanı Sayın İbrahim TEFENLİLİ’ye, Köy-Koop Merkez Birliğine, Köy-Koop Afyon Birliğine, Köy-Koop Aksaray Birliğine, Tarım-Koop Isparta Birliğine, Ticaret Borsası’na, Ziraat Mühendisleri Odası’na, Vizyongöz Haztanesi’ne, Beyaz İnci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne, Abalıoğlu Yem’e, Hisar Mandıra’ya, Yörükoğlu Süt’e, Ekici Süt’e, Bozkırlar Yem’e, Ege Poyraz Tarım’a, Bulut Otel’e, Tebrik mesajı gönderen Köy-Koop Kastamanu Birlik Başkanımız Erol AKAR’a teşekkür ederiz.

 

S.S. Denizli Hay-Koop Olağan Genel Kurul Toplantısı

S.S. Denizli Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği 2017 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, 17.04.2018 Salı günü saat: 11:00 de, 15 Mayıs Mahallesi 564. Sokak No:16 Pamukkale/Denizli adresinde bulunan, HAY-KOOP toplantı salonunda yapılacaktır.

Çoğunluk sağlanamaz ise, ikinci toplantı 02.05.2018 Çarşamba günü aynı yer ve aynı saatte yapılacaktır.

Yapılacak olan Genel Kurulumuzda Kooperatifinizin temsil edilebilmesi için Kooperatifinizi temsilen seçilmiş, Üst birlik temsilcilerinin yarıdan bir fazlasının hazır bulundurulması hususunda, gereğini rica ederiz.

GÜNDEM

1. Yoklama, açılış.

2. Divan’ın oluşturulması.

3. Saygı duruşu, İstiklal Marşı.

4. Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması.

5. Denetleme kurulu raporunun okunması.

6. Bilanço ve gelir-gider tablosunun okunması.

7. Raporların ayrı ayrı görüşmeye açılması.

8. Yönetim ve denetleme kurulunun ayrı ayrı ibrası.

9. 2018 tahmini bütçenin görüşmeye açılması ve kabulü.

10. Gıda Tarım hayvancılık Bakanlığı, İl Müdürlüğü, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ticaret odası, Pamukkale Üniversitesi, GEKA, KOSGEB vb. kurum kuruluşları ile ortak projeler hazırlanması, projelere ortak olunması, projelere katkı konulması  konusunda yönetim kuruluna yetki verilmesi.

11. İhtiyaç olduğunda yeni personel alınması, personele verilecek ücretin belirlenmesi konusunda yönetim kuruluna yetki verilmesi.

12. Kooperatif ortaklarının ürettiği her türlü tarımsal ve hayvansal ürünün pazarlanması, gerektiği hallerde yer kiralanması, ortak olunması ve ödeme yapılması konusunda yönetim kuruluna yetki verilmesi.

13. Birliğimize İSO 9001 belgesi alma çalışmaları yapmak için yönetim kuruluna yetki verilmesi.

14. Sanayiciye kesilen hizmet bedeli fatura gelirlerinden %20 Merkez Birliğine ödeme yapılması konusunda yönetime yetki verilmesi.

15. Kooperatif ortaklarımızın hayvanlarının boynuz kesimi, tırnak bakım ve tedavisi için ilgili kişiler ile görüşmeler yapılarak, anlaşma yapılması konularında, yönetim kuruluna yetki verilmesi.

16. Resmi yazı ile uyarıldığı halde dönüş yapmayan kooperatiflerin, ortaklıktan çıkarılmasının görüşmeye açılması.

17. Dilek, temenniler ve kapanış.

Ahmet CERAY                    Mehmet VAROL

Bşk. Yrd.                                Başkan

 

EnglishDeutschEspañolTürkçe